Vyhledat
  • Slováci v Kolumbii

Výsledky hlasovania o Stretávke

Takže sme už ukončili hlasovanie o slovenskej stretávke. A tu je dátum, ktorý sa hodí väčšine z tých, ktorí sa chcú zúčastniť.


Väčšina z tých, ktorí sa chcú zúčastniť, tiež uviedla, že dávajú prednosť miestam vhodným pre deti. Po preskúmaní možností, ktoré vyhovujú preferenciám väčšiny a umožňujú nám usporiadať stretnutie bez toho, aby vznikli veľké výdavky, sa rozhodlo, že Stretávka sa bude konať 23.02.2020 od 12h00 v klube Bella Vista Colsubsidio - na terase reštaurácie Robles. (vid. nasledovná foto terasa reštaurácie Robles)


Do klubu Bella Vista sa dá dostať vlastným vozidlom (Autonorte No 245 - 91) alebo cez víkendy a sviatky je k dispozícii aj bezplatný autobus, ktorý odchádza zo severnej strany Autopista Norte pred EXITO 170 (ďalšie podrobnosti na nasledujúcom obrázku). Vstup do klubu stojí cca. 5 000,- pesos na osobu (Bábätká neplatia), členovia Colsubsidio majú zľavu.Okrem nápojov alebo kávy na terase reštaurácie, Klub ponúka niekoľko možností na obed. Pre deti sú k dispozícii veľké zelené plochy s hojdačkami, detský kútik, bazény pre malé deti a tiež voľný tréning, bowling, tenis a mnoho ďalších aktivít.


Dúfame, že mnohí sa zúčastnia tohto stretnutia a všetci si užijú prax slovenského jazyka v našom druhom domove.


https://www.facebook.com/events/254727388845697/

45 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše